Hakkımızda

Hakkımızda

Ev taşımacılığı zor, zahmetli, üstelik uzmanlaşmamış elemanlar ile yapıldığında yıpratıcı bir iştir.

Bir at arabasına monte edilmiş kasa ile başlayan taşımacılık bugünlerde modern evden eve taşımacılıkta kullanılan malzemelerin dışında fazla bir değişiklik olmadan eskiden olduğu gibi ilkeli, dürüst, titiz yapısıyla devam ede gelmiştir.

Firmamız çağdaş standartlar bazında bir nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmaktadır. Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılıkla ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız “taşımacılıkta yeni dönem” sloganıyla işe başladığı 01.05.2004 tarihinden itibaren sektör içinde Türkiye’de ve Dünyada rakipsiz bir firma olmayı hedef edinmiştir

Profesyonel Hizmetler

7/24 Ulaşım!

  • Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.
  • Bizlere 7/24 rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • En güvenilir ve kaliteli hizmetler.
  • Uygun fiyat garantisi
  • Her noktaya sorunsuz teslimat.

Büyük Şehirlerde Taşınmak Artık Çok Daha Kolay

Büyük şehirlerde taşınmanın kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesi çok büyük önem taşıyor. Konya da bu şehirlerden bir tanesi. Toplamalı evden eve nakliyat hizmetlerinde ev sahiplerine sadece firmaya anahtarı teslim etmek ve yeni eve taşınınca da anahtarı yeniden teslim almak kalıyor.

Bu sayede hiçbir şeye dokunmadan sadece yeni yaşam alanlarına odaklanmak mümkün hale geliyor. Bu hizmetin anahtar teslim taşıma olarak adlandırılması da tam olarak bu yüzden.

Tüm bunların yanında toplamalı evden eve nakliyat hizmetlerinde eşyalar tamamen ev sahiplerinin isteklerine göre toplanıyor ve yeniden yerleştiriliyor.

Düzgün Evden Eve Taşımacılık

Yetki Belgesi