1


2

3

4

5

6

7

Evden Eve

Experimiz taşınılacak eşyanın gözden geçirilmesi, taşımanın ne zaman hangi büyüklükte bir kamyon ile yapılacağının belirlenmesini sağlar. Görüşme sırasında özel itina ile taşınması gereken eşya varsa (sanat eseri tablo v.b.) belirlenerek not alınır.

Expertiz hizmetimiz ücretsizdir. Nakliye bedeli expertiz tarafından belirlenir.

Evden eve ekibimizde şoförümüz sarsıntısız taşıma konusunda deneyimli olup kamyonlarımız ev eşyası taşıma için dizayn edilmiştir.

Her evden eve ekibi içerisinde tesisat ve marangoz elemanı bulunur. Bu elemanlar konularında uzmandırlar. Her türlü makine ve ahşap aksamı söküp takabilecek şekilde eğitilmişlerdir. Ağır yükler için de bir eleman ekipte yer alır.

Şehirler arası taşımalarda eşyalarınız şirketimiz tarafından sigortalanır. Şehir içi taşımalarda ise isteğe göre sigorta yaptırılmaktadır.

 

Ahırlı Evden Eve Nakliyat Derbent Evden Eve Nakliyat Hadim Evden Eve Nakliyat Kulu  Evden Eve Nakliyat Yalıhüyük Evden Eve Nak
Akören Evden Eve Nak. Derebucak Evden Eve Nakliyat Halkapınar  Evden Eve Nakliyat Meram Evden Eve Nakliyat Yeniceoba Evden Eve N.
Akşehir Evden Eve Nak. Doğanhisar Evden Eve Nakliyat Hüyük Evden Eve Nakliyat Sarayönü Evden Eve Nakliyat Yunak Evden Eve Nak.
Altınekin Evden Eve Nakliyat Emirgazi Evden Eve Nakliyat Ilgın Evden Eve Nakliyat Selçuklu Evden Eve Nakliyat Çeltik Evden Eve Nakliyat
Beyşehir  Evden Eve Nak. Ereğli Evden Eve Nak. Kadınhanı Evden Eve Nakliyat Seydişehir Evden Eve N. Çumra Evden Eve Nakliyat
Bozkır Evden Eve Nakliyat Güneysınır Evden Eve Nak. Karapınar Evden Eve Nakliyat Taşkent Evden Eve Nakliyat Karaman Evden Eve Nak.
Cihanbeyli Evden Eve N. Beyşehir Evden Eve Nakliyat Karatay Evden Eve Nakliyat Tuzlukçu Evden Eve Nakliyat Aksaray Evden Eve Nakliyat